Projektowanie ogrodów, wykonastwo i pielęgnacja.
Projektowanie ogrodów, wykonastwo i pielęgnacja.
MENU
Artykuły / Gabiony, ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia gabionowe - Wejherowo - Gdynia - Gdańsk


Gabiony zyskują popularność w naszym kraju, ale również w całej Europie. Dzięki swojej wytrzymałości i estetycznemu wyglądowi coraz więcej właścicieli domów decyduje się ogrodzenia gabionowe.

 

Kosz wykonany z nierdzewnej, zgrzewanej siatki wypełniony materiałami dostosowanymi do potrzeb i upodobań klienta łączy w sobie nowoczesność i ekologię.

Wykorzystanie gabionów ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Nieskończona wielość kształtów, rozmiarów i kolorów sprawia, że każda realizacja jest niepowtarzalna.

 

Gabiony mogą być wykorzystywane jako murki, ogrodzenia, elementy ozdobne, grille, pergole, stoły, a nawet wiaty garażowe. Częste zastosowanie to także elewacje gabionowe, doskonale prezentujące się zarówno w słonecznie letnie dni jak i w śnieżne zimowe wieczory.

 

Skały i kruszywa wykorzystywane w gabionach świetnie współgrają z drewnianymi elementami i roślinami, dodając każdemu ogrodowi nowych walorów estetycznych i plastycznych. Dodatkowym atutem ogrodzeń gabionowych jest ich zdolność do rozpraszania dźwięku, dzięki czemu stanowią barierę wyciszającą hałasy, które są niepożądane w każdym ogrodzie, który powinien być miejscem relaksu i spokoju.

 

Gabiony, kosze gabionowe - Wejherowo - Gdynia Ogrodzenia gabionowe - Wejherowo - Gdynia Ogrodzenia Gabionowe

 

Powrót na stronę główną - kliknij >>

Masz pytanie? tel.: +48 600-160-888

Powered by APSI
Copyright © 2011-2015
Fantastyczne Ogrody
All RIGHTS RESERVED