Projektowanie ogrodów, wykonastwo i pielęgnacja.
Projektowanie ogrodów, wykonastwo i pielęgnacja.
MENU
 • Baseny Biodesign Pools

 • Ogrodowe Wanny SPA

  Twoje jacuzzi

 • Szklarnie i tunele ogrodowe firmy AGRIMEC!

  Oferujemy sprzedaż, montaż i doradztwo.
  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy AGRIMEC na terenie Polski.

 • Gabiony

  Spisują się świetnie jako ogrodzenie lub elementy dekoracyjne uzupełniające kompozycję dobrze zaprojektowanego ogrodu.

 • Tarasy i altanki

 • Specjalizujemy się w projektowaniu i urządzaniu ogrodów

 • Ogrodzenia

  Wykonujemy unikalne ogrodzenia firmy Thermoplast

Naturalne i ekologiczne baseny ogrodowe Biodesign Pools

Mamy przyjemność przedstawić Państwu innowacyjną technologię budowy basenów BIODESIGN POOLS, która wtapia się w krajobraz, współgrając ze środowiskiem naturalnym i otaczającym je krajobrazem. Sercem całego projektu BIODESIGN jest jego proces budowlany. Na elastyczną warstwę wodoszczelną ręcznie układa się naturalny granulat kamienia i wykończenie żywiczne, zawierające system konstrukcyjny z wytrzymałej siatki. Dzięki temu baseny posiadają lekką i solidną konstrukcję o bardzo elastycznym uszczelnieniu o wiele lepszym niż w tradycyjnych basenach.


Technologia budowy basenów BIODESIGN daje możliwość tworzenia dowolnego kształtu niecki, dzięki czemu można je budować niemalże w każdym miejscu i wystarczy już zaledwie kilka metrów kwadratowych, aby uzyskać niezwykłe efekty i miejsce do wypoczynku nad wodą.


Baseny BIODESIGN, są cenione za ich naturalność i piękno, a także cechy upodabniające do górskich jezior i egzotycznych plaż. Estetyczny aspekt to tylko jedna z wielu wartości technologii BIODESIGN. Oferuje ona możliwość realizacji basenów, które nie tylko zachęcają do pływania, ale dzięki łatwości modelowania i kształtowania dna, do odpoczynku, masażu, zabawy z dziećmi, czy spotkań z przyjaciółmi. Plastyczna struktura z piasku i żywicy pozwala na uformowanie plaży, podwodnych siedzeń, strefy kąpielowej i wielu innych atrakcji, które urozmaicą wewnętrzne wyposażenie basenu oraz zwiększą możliwości jego wykorzystania.


Wykończone naturalnym kamieniem baseny BIODESIGN w połączeniu z pełną funkcjonalnością technologii basenowej, która zawiera m.in. filtry czy podgrzewanie, pozwala na swobodne korzystanie z krystalicznie czystej wody i innych atrakcji wodnych w pięknym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb otoczeniu, nawet kilka tygodni dłużej niż w innych zbiornikach wodnych. Technologię BIODESIGN chronią międzynarodowe patenty.


Obejrzyj zdjęcia basenów jakie budujemy.

Powered by APSI
Copyright © 2011-2015
Fantastyczne Ogrody
All RIGHTS RESERVED